Miroslavst

Nakupujete na aukru?

Nakupujete nebo prodáváte na aukru? Jak jste s tímto obchodem spokojeni?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Taky tak, jak říká panenka. Zatím jsem tam neprodávala ani nenakupovala ;o)

Další odpovědi
cukrar

na aukru jen několik let, naprostá spokojenost, vyhraji-li, ihned zaplatím a do týdne je zboží doma, prodám-li, po skončení ihned posílám, nečekám na penízky. Někdy je kupec překvapen, že zboží má dříve nežli zaplatí, ale zatím platí OK.
Nenarazil jsem na zlého člověka.

panenka

na aukro se chodím dívat ale ještě jsem tam zatím nic nekupovala ani neprodávala

Q

Nakupuji 6let – zrovna jsem se podívala pod nick 26.02.2004… jsem s nimi začala. Musím zcela otevřeně přiznat, že dříve to šlo. Nyní už i prodávám,ale jednání lidí začalo přerůstat slušné chování, takže už to není jen o lidech, co vědí a chtějí, ale i o spoustě podvodníků, vychytrálků a vůbec. Poslední roky ubývá záruk ze strany aukro a začíná vylézat více jiných aukční serverů, takže všeho dočasu.

atriplex

Nákup na aukru ano, ale platba pouze při osobním setkání. Těch podvodů už je docela dost!

anetadela1

Na aukru ne, ale na Sbazaru prodávám. Na aukru se musí všecho platit, jak sjem pochopila. Na sbazaru ne.

Wareg

K Aukru jsem choval nedůvěru. Po několika letech jsem se i já registroval… Zatím jsem spíše jen prodával, jednou kupoval. Platba vždy „předem na účet“. Je pravda, že Aukro je zpoplatněné (za téměř každou „blbost“ se platí nějaké haléře až koruny), ale pokud člověk ví, jak na to, dá se na poplatcích docela dost ušetřit. Je také důležité číst hodnocení jednotlivých uživatelů, převážně pak negativní zkušenosti. Zatím jsem s Aukrem spokojený.

hanjimka

Nakupuji i prodávám a zatím mám jen nejlepší zkušenosti.