Wortygen

Najdu tady někoho, kdo rozumí elektrice a poradí mi?

Mám toho celkem dost k poptání 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

všichni tady svým způsobem rozumíme všemu, i elektrice

Další odpovědi
Tw!st

Kdybys napsal tak 3 roky zpět, napsal by ti tu jeden chytrý člověk, vyučený elektrikář.

JájsemRaibek

Klidně se ptej, budeli někdo vědět, rád ti odpoví.

Tak napiš zprávu a v té se zeptej, ale nejprve musíš „odemknout“ svůj účet, abych ti mohl odpovědět.

Kulpix

Sice nejsem vyučený elektrikář, ale o elektriku a elektrotechniku a o bastlení se zajímám, takže co budeš potřebovat , klidně se zeptej , rád ti poradím.

Dochy

Pokud něco chceš vědět, tak se zeptej. Tohle není diskusní servr ani oborová seznamka. Lidí co o el. něco vědí je tu pár ale nikdo tu nezná vše. Dokud otázku nepoložíš tak ani nikdo nebude vědět zda Ti dokáže odpovědět. Stačí Ti tato má odpověd??? 😉

JájsemRaibek

Odpovědět nelze, máš privátní účet.

Martinuss

hlavně otázky „můžu se zeptat“ a nezeptat se jsou fakt na kokos :D