henry4320

Najdu do PC HRY češtinu??

Zdravím, hledám češtinu do hry Harry Potter a Relikvie Smrti 1.část.......­....vím že tahle otázka už tady byla ale před 1225 dny.....­....Existuje vůbec??? A NEVÍTE JESTLI BUDE???????????? Předem Vám děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Hans51

Osobně dost pochybuji, že by se někdo vůbec zabýval tvorbou češtiny do hry, která byla naprostým propadákem.

Zkuste si hru zapnout s anglickými titulky a dávat pozor, třeba pochodíte 😉