karel4

najďete mi prosím nějaký kroužek na programování od 11 let blísko prahy 5

Odpovědi
anonym

Tak že místo programování zasedni k učebnici českého jazyka a udělej radost rodičům 🙂.

V 11 letech nemáš analytické chápaní – tudíž se naučíš programovat ale nezužitkuješ to tak aby třeba ten kód byl validní i po 1 roce. S každým update programovacího jádra by si musel přeprogramovávat program / script. Doporučuji počkat na útlejší věk např. se tomu začni aktivně věnovat od 14 let.