panenka

Nabiječka GPS

Dobrý večer dnes jsem si koupila GPS a chtěla bych se zeptat zda se dá v elektru koupit nějaká nabiječka abych si tu GPS mohla nabijet a né jen v zapalovači když jedu a kolik prosím stojí.děkuji
Doplňuji:
Mám Navigaci Tom Tom číslo naiječky XL/ONE CHARGER

Nejlepší odpověď
mosoj

Jakoukoliv USB nabíječku. Mám na mysli vstup 220V – výstup USB. Dá se koupit do 200 Kč. Téměř všechny přehrávače MP 3 se takto nabíjejí.

Další odpovědi
mojitek

Zajdete do vetsiho elektra a vemte s sebou navigaci.Nabi­jecky(USB) do navigaci jsou shodne s nabijeckami mobilu.Poridite ji do 200 kč.
PS: jakto,ze u Tomtoma nebylo v baleni USB kabel? Ja myslel,ze tohle dela jen Garmin

PostApMan

Prosím o přesný typ, nabíječky můžou být odlišné.
Doplňuji:
Zde za 169kč :
http://aku-shop.cz/AKKUG­RP/ALL/2.51.TOM,Tom­Tom?utm_source=ad­w&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=na­bijecky-mobilni-telefony-tom-tom&gclid=CPS­enc7goKMCFRAF­ZgodJ3hkPQ

A tady je trochu víc typů nabíječek (USB,Síť apod.) :
http://www.tom­tom.com/produc­ts/accessories/in­dex.php?Acces­soryCategory=6&Lid=10&­utm_source=go­ogle&utm_medi­um=cpc&utm_ter­m=Tom%2bTom%2bnab%C3%AD­je%C4%8Dka&ut­m_campaign=CZ-Accessories%2b2010&gc­lid=CIeV6M_goK­MCFQUeZwodIhdxQw