M_M_

Na ploše mám složku, která se mi po odstranění vrací, čím to je?

kdysi jsem si na ploše vytvořil složku, chtěl jsem ji mít hned po ruce. Veškeré soubory co v ní byli, jsem odstranil, ale samotné složky se mi nedaří zbavit.

Ano, smazat jde, ale po vypnutí a zapnutí počítače nebo po restartování se mi vrátí.

Čím to je, že se vrací a jak se ji zbavím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Před instalací dalšího programu zkuste počítač spustit v nouzovém režimu a smazat ji tam. Potom restartujte počítač a uvidíme.
Je taky ale možné, že v počítači je něco nechtěného – proto jestli chcete pro jistotu – pošlete mi prosím výpis z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz a podíváme se na to 🙂

Další odpovědi
badisko

no tak to je opravdu unikat …:D vyzkousej unlocker http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/si­frovani/unloc­ker/ nebo jdi do ovladaci panely>moznosti zlozky>zobrazeni >obnovit vychozi popripade udelej to sane s kartou >obecne a nastav obnovit vychozi …
nebo jen klikni pravym na slozku >otevri jeji vlastnosti a tam by jsi mel mit zastnute >jen pro cteni .!! dej vedet jak jsi dopadl …:D

M_M_

badisko: děkuji za názor, ale nic z toho nepomohlo
Bedy: v nouzovém režimu jsem to už zkoušel, složka se stále vrací, stáhl jsem tedy Hijackthis, jak jste psal, program vytvořil výsledek, ale ve formátu *.txt tak ten posílám na e-mail. 🙂