zjentek

Na který model obuvi Adidas dělal v 80. letech reklamu Ivan Lendl?

Adidasky, na které v '80s dělal reklamu Lendl, byly model „Wimbledon“, anebo to byly „Grand Prix“? Jaksi jsem za těch 40 let zapomněl, děkuju.
_____________­__________

Jo Marci, tu reklamu jsem našel taky, ovšem mají to tak hloupě sestříhaný (asi aby byli tajemný), že nemohu přečíst nápis za třetím pruhem zboku obuvi a tam stojí:

  1. Grand Prix
  2. Wimbledon
  3. nevím co (;

Tak já se zeptám úplně jinak:

Ví někdo, zda vintage adidasky s označením Grand Prix jsou právě jedny z té Adidas Lendl collection?
(Protože každý pár obuvi z těch tuším tří modelů z Lendl kolekce nesl své vlastní označení a pátrám zda Grand Prix bylo jedno z nich.)

Nejlepší odpověď
Pollon

Myslím, ale nejsem si jistá, že to byly „Lendl Supreme“…

marci1

Nevím. 😄
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ntEZFuVb1bU

zjentek

Projel jsem Pinterest a ani tam mně to nebylo úplně jasný.