Marvan

Na jakém jste ted počítači?

Mám na mysli pokud jste na platformě PC nebo MAC, pak bych ještě otázku rozlišil na STOLNí nebo NOTEBOOK.

Já jsem na STOLNíM PC

Nejlepší odpověď
DusanOrlik

PC-stolní

Další odpovědi
Miroslavst

Jelikož používám velmi vyspělou technologii, používám pro komunikaci sedmý smysl. Jen si pomyslím a hned se to převede po síti. No, musím se soustředit, jelikož přijímač, čte mé myšlenky a ty převádí po síti k vám. Někdy se stane, že pomyslím na něco úplně jiného a pak admini musí otázku smazat.

Nééééé vážně. nevím co je mac, takže asi pc a protože to není notebok, bude to asi stolní, přestože jej mám pod stolem.

Jahoda

Někdy bývám na notebooku (o víkendu), ale manžel si ho vozí s sebou do práce do Prahy, tudíž přes týden, včetně dnešku, jsem na stolním PC. 😉

Bumbes

Teď mi tu momentálně jedou 2 stolní PC, na WinXP si s vámi dopisuji a na Linux Mint Helena ještě trošinku pracuji.

RE: kvikal
Tak to budeš mít stolní notebook

Džanička

Na žádném,jsem na mobilu Nokia 6131.

kvikal

jak byste popsali notebook na kretý je pripojena zvlášť klavesnice a monitor ??

quentos

stolní PC

PostApMan

Záleží na situaci, u přítelkyně na Applu iMac (21"), je to fanoušek Applu.

Jinak doma nejčastěji na mininoťasovi Acer EEE, ale momentálně ho okupuje někdo jiný takže trpím u stolního. (takže tak trochu od všeho)

anonym

stolni pc proc?

vecernice

Na stolním notebooku,ale někdy ho mám i na sporáku.

aramah

Také stolní.

anonym

nejcasteji sem kouknu primo pres mobilni telefon (android – proto obcas pisu bez hacku, ne ze by nebylo mozne psat s diakritikou, ale bez ni je to na telefonu rychlejsi), mene casto pres domaci stolni pc

anonym

NTB W7