zebratko

na Email na centrum mi chodí mailer daemon i když žádné zprávy neodesílám,může můj mail někdo cizí zneužívat?co stím?

mailer daemon…

Nejlepší odpověď
cochee

Mailer daemon je program sídlící na mailovém serveru a pokud se od něho objeví zpráva, je s mailem něco v nepořádku. Takže zkuste sem opsat text té zprávy, ono tam bude upřesněno, co je to za chybu.

Další odpovědi
badisko

No mas to v nastaveni asi ti chodi zpravy na mobil a ta adresa je neplatna tak proto zakazes to v je konkrétně v kolonce nastavení/per­sonalizace/upo­zornění na mobil, případně nastavení/per­sonalizace/fil­try a das zakazat pak ti to prestane chodit ..take jsem to resil ..:D
Doplňuji:
tak jeste jednou ..je to konkrétně v kolonce nastavení/per­sonalizace/upo­zornění na mobil, případně nastavení/per­sonalizace/fil­try a das zakazat …mas tam proste neplatnou adresu ..D proto ti to chodi..

Funna

asi zneužívá…nějaký spam bot…odesíláš spam a centru se to nelíbí…změn si heslo a kontaktuj jejich support…

Sta67

S největší pravděpodobností někdo zneužívá tvou adresu jako „odesílatele“. Zabránit tomu nejde – e-mailový protokol nebyl navržen tak, aby si ověřoval odesílatele. Spamer najde tvou adresu někde na webu, a pak snadno rozesílá maily jakoby od tebe. Server příjemce jej nepřijme, a pošle o tom zprávu „odesílateli“, namísto toho, aby evidentní spam zahodil, a adrese „odesílatele“ nevěřil.