Lenča59

Zapomenutý email na facebooku – pomůžete, prosím?

Dobrý den, vzpomněla jsem si že jsem kdysi měla více účtů na fb, tak jsem se podívala co jsem třeba přidávala a… kriste pane.
Bohužel si nemohu vzpomenout na název e-mailu od tohoto účtu (vím jedině že email byl od Seznamu) a když se přes jiný účet podívám tomu ‚zapomenutému‘ (i když mám samu sebe přidanou -_-), email se mi nezobrazuje – asi jsem ho nechtěla nechat zobrazovat. Snažím si se vzpomenout, ale já si těch emailů dělala desítky takže .. xD

Nemáte rady jak dostat tuto email adresu? Není na fb třeba nějaká online podpora, nebo něco takového kde se mohu s někým domluvit že by mi ten email dal? XD Nebo aspoň ujistit že ten účet je můj a oni by ho smazali?
Snažila jsem se hledat ale… ><

Odpovědi
Monzenk

Facebook nabízí i přihlášení mobilem, přihas se mobilem a pak v nastavení to změn..

Human

Facebook support ti ten mail nedá, ak im nejako nedokážeš, že je to tvoj účet.