IvkaH

Na co všechno používáte dezinfekční box?

Dostala jsem na Vánoce dezinfekční box. Na co všechno je možné a dobré ho použít?

Odpovědi
marci1

Nepoužívám ho, ale použít jej můžeš na mobil, roušky, klíče, brýle, kosmetické potřeby, dudlík, šperky … ap. 🙂

elkon

Určitě k němu existuje návod.

Vercule

Je to super věc na věci, na které běžně saháš. Ať už to jsou klíče, nabíječka prostě cokoliv s čím přijdeš ty nebo někdo jiný do kontaktu. Kupovala jsem si ho před nějakou dobou na blueroad a mají myslím na výběr ze tří boxíků.