Kroupič

Na co se zaměřit při výběru kola ??? S tím, že nechci silniční, takové to s těmi úzkámi koly, ale zase nechci nějaké

to extra drahé horské. Sháním se po nějakém co by bylo převážně do lehkého terénu. (upravené lesní cesty, a tak.) Jak se vlastně kola rozdělují ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Přečtěte si třeba první kapitolu knížky Fred Milson – Bike manual. Druhy kol jsou tam popsané.

Další odpovědi
ten který je

Možná by Vám vyhovovalo trekové kolo.Treková kola jsou takovou variantou mezi silničním a horským kolem.Jsou vhodná do lehkého terénu a v této kategorii bych také hledal takové kolo,které by vyhovovalo jak kvalitou tak i cenou.Moc bych ale nešetřil.