Avatar uživatele
orestez

Na co musím prokliknout, abych mohl využít vyhledávač Google bez jakýchsi sdělení?

Kdejaké upozornění na právní předpisy ohledně osobních údajů vedou k nezjištěným aktivitám Google. Jiná možnost není?

V kresleném vtipu zvoní federální pracovník na zvonek a otevře obyvatel v pantoflích. „Při sčítání hlasů tajných voleb jsme zjistili, že máte výhrady proti imigrantům. Proto vám domů na 14 dní pošleme našeho školitele, který vám pomůže pochopit principy demokracie.“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2097 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

Zavřený listbrief pro heineken.

Zdravím, koupil jsem 10 balení PETek a zaznamenal jsem odlišnou chuť piva. Ještě minulý rok pivo krásně vonělo a chutnalo skvěle. Proto Zlatopramen 11° zůstává mým nejoblíbenějším pitím. Ale tento nákup se nepovedl.
Konkrétně L8185203I0505 L8171203I1124 (dat. exp. zhruba 02.10.2018) mohu chuť těchto nákupů přirovnat k Maestic Argus. Hořká chuť pepře bez známek opravdového chmele. Chmel je puncem, kdy řeknu to je nešizené pivo. A druzí mě věří a opakují formulku hořké pivo, hodně chmele, dobré pivo. Tato várka je hořká, ale není to chmel, nebo přinejmenším něco, co jste do piva dávali v minulých letech. Hledal jsem na internetu aktuální poznatky pivařů, leč nejbližšího data jsou až z roku 2013, 16, kdy býval Zlatopramen 11 super.
Můžete mě prosím zhruba napsat co se stalo?

před 2097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

Kdyby někdo hledal běžící aplikace podle ikonek, tak zrovna v pozadí běží folderplayer, optimalizace a noroot firewall. Jak mohu s něčím souhlasit když tomu nerozumím. Kličky manévry.

před 2097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
leed

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

Ale tak to nejde. Bing neumí hledat jen Google.

před 2097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek