Miroslavst

Myslíte, že pincek je to pravý vozítko?

Holky prý letí na muže ve sportovních autech. Zkuste se projet v nějakým nadupaným vozítku po městě a uvidíte, jak se každý otáčí.
Myslíte, že pincek je to pravý vozítko. Když jedu, tak se taky každý otáčí? :D:D

Nejlepší odpověď
iceT

Muzi si pry takovymi vozitky zvysuji svoje ego a kompenzuji velikost…
Za Vami se jiste taky otoci,myslim,ze pincek je rarita.:-)

Další odpovědi
verka

Jezdila jsem v polským fiátku,… vím proč se otáčejí!

ReHu

Takhle nějak si představuju chlapa v sexy autu 🙂.

http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2010267na­dap170733718170230­.jpg&id[]=t2010267na­dap170733867411230­.jpg&id[]=t2010267na­dap170734342912230­.jpg&id[]=t2010267na­dap170734468803230­.jpg

Omlouvám se za kvalitu, byla to nečekaná rychlá akce.
V Pard, jsem se náhodou ocitla při mezinárodních závodech těchto vozítek 🙂.

vecernice

Na pincka bys mě teda naulovil,ani za nic!

led

Musím vás potešiť, ja by som sa tiež otočila.
Modrý blesk, apartná vesta, helma, príves s majákom – to môže byť len jeden človek… 🙂

PS.
V praveku, ako mladá, som na takom nezmarovi prckovi najazdila „tisíce mil“. A nesklamal.

mojitek

s Fichtlem budete ozdobou na kazdem motosrazu 😉
No abych se priznal,tak nejaka nova R1 nebo jiny superstroj me neohromi jak motorka na ktere je videt ze majitel na ni delal s laskou.

rybíz

Když se každý za tebou otáčí, tak co bys ještě chtěl??? 🙂