Avatar uživatele
roxy52

Myslíte, že je normální, když mě je líto zabít i toho komára??

Dneska u našich,mamina chodila kolem záhonů a sypala na slimáky sůl.Věděla,že trpím víc než ten slimák.Aspoň jsem tedy maminu poprosila,když už to teda musí dělat,aby jim to nesypala do očiček.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, BENYTA, aramah, flodur, nabubindes, Casparek před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Až budeš mít sežranou úrodu od slimáků nebo budeš poďobaná od komára až na pr…, tak si rychle rozmyslíš, jestli je ti to líto nebo ne.
Očičko, neočičko-mrtvej slimák dobrej slimák.
Bohužel jsou to škůdci a nic jiného si nezaslouží.
A ještě jedna připomínka: zkus si na toho slimáka sáhnout a pak ten sliz umýt z ruky-dobře to nejde. Potvora jedna fujtajblová.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Tak to asi normální nebude.Těch slimáků by mě možná trochu líto bylo,ale komára?Podle mě by hmyz nemusel být vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Tak at netrpíš,porad humánní způsob,jenže ten by tě asi nechala dělat a vše pak vyčistit.Zabíjení solí je nejdrastičtěj­ší,následuje topení.Nejrychlejší a nejlepší pro naše svědomí,je udělat z něj slizkou placku botou nebo lopatou…jenže,pak to vše čistit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jste nějakého vyznání?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Roxy, nebuď cíťa !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Casparek

Roxy, nejsi sama. Mně je taky líto zabít jakéhokoliv živočicha. Třeba slimáky nebo myši nechávám žít. Zkoušel jsem rybařit, ale nechal jsem toho, protože mi bylo ryb líto. Bohužel občas musím zabít opruzného komára nebo mouchu, ale nedělám to rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevěřím,že je to myšleno vážně.
Já,když hubím ty rozkošné slimáky,tak se trefuji zrnkem soli právě do toho bezelstného,up­římného,slimá­čího očička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

NORMÁLNÍ… aaa co je normální, slovy klasika „BOHA CI JEBEM, ČO SI PREDSTAVUJEJŠ POD TAKÝM SLOVOM, NORMÁLNY?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Hmyz i slimáci jsou potravou pro spoustu živočichů, takže jestli má někdo pocit, že by vůbec nemuseli existovat, tak se mýlí, slušně řečeno.
Zabít zanedbatelné procento komárů a slimáků, protože chci chránit sebe a úrodu, určitě hřích není, ale nemusím to snad hned dělat tím nejdrastičtějším způsobem-solením?!
Zabít ano, týrat ne!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rixana

Tohle vypadá trochu jako vtip. Co má udělat dítě když mu do pokoje vletí moucha? Co má udělat, když uvidí slimáky jak ožírájí záhon jahod?

Jako malá holka z města jsem byla dost přecitlivělá. Když jsem viděla jak děti chytily mouchu a trhají jí křídla, snažila jsem se jim ji vzít.

Změna u mne nastala až když jsem trávila léto u svého báječného dědy.

Jednou mě viděl jak se snažím pustit z okna mouchu, která mi vlétla do pokoje.

Vysvětlil mi, že nejsem hodná holka ale blbá holka! A že to co dělám si nezaslouží pochvalu. Přinutil mě abych vzala plácačku a tu hnusnou masařku tou plácačkou zabila. Bylo to poprvé v životě co jsem zabila mouchu! Čekala jsem že budu mít výčitky svědomí ale k mému překvapení se mi to naopak líbilo! Protože jich po okně lezlo víc nařídil mně ať pokračuju. Ani nemusel. Pokračovala bych i sama. A k mému strašnému překvapení mi jich nebylo líto.

Druhý den mě odvedl na zahradu a nařídil mi abych motykou pozabíjela všechny slimáky na jahodách!

Domů jsem se už nevracela jako ta přecitlivělá holka, která se snažila zachránit mouchu před ostatními dětmi.

Myslím, že dnes jsem tak v průměru. Když jdu po dešti parkem nevyhýbám se žížalám na asfaltu a když mi tak vyjde krok, klidně na ní šlápnu. Chodím ráda rybařit, dokážu přijmout k bratranci pozvání na zabíjačku a neomdlím, když vidím jak řezník toho čuníka picne, dokážu se dívat na to jak můj manžel zabíjí kapra. A nevyrostl ze mně sériový vrah.

Myslím, že z té submisivní přecitlivělé holky vyrostla docela normální dospělá žena. S manželem máme dvě děti a myslím, že jsme docela normální rodina.

Nový příspěvek