anonym

Myslíte, že je hodně 6x týdně trénink pro 10-12 let staré děti?

Doplňuji:
trénink je 2hod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4090 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
hanny 2

Myslíte trénink jako nějakou pohybovou aktivitu?To je určitě podle mě přetěžování organismu.Nechte je občas taky jít za kamarády a pohrát si!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
sejtanka

Pokud sport,který provozují je i jejich koníčkem,tak je to v pořádku,hlavně že je to baví,lepší než sedět u pc a hrát stupidní hry.

0 Nominace Nahlásit

ReHu

Záleží na tom, jestli jsou ty děti již trénované, jak náročný je trénink a jak je dlouhý.

Znám několik, které trénují a jsou v pohodě. Jedna holčina dělala vrcholově moderní gymnastiku. Od mala. A jeden klučina i jeho sestra zase běhali dlouhé tratě. V zimě i na lyžích.

Důležité je, aby je to bavilo.

0 Nominace Nahlásit

panenka

Já bych řekla že aj jo.Dítě v takovém věku potřebuje mít i čas na své koníčky odpočinout si od škole a né každý den ještě chodit do kroužku

0 Nominace Nahlásit

venkovan

Mají čas i na další aktivity, na běžné blbnutí s kamarády apod.?
Je ten trénink jejich volba a nebo skryté přání rodičů mít úspěšné děti se kterými se potom mohou ve svém okolí prezentovat?
10-12 let je čas pro víc aktivit než jeden sport aby se dítě mohlo všestranně rozvíjet.

0 Nominace Nahlásit

Pralinka1979

Je to individuální. Moje ratolest má trénink 5x týdně po 2 hod. a v poho. a je mladší!

0 Nominace Nahlásit

Michal Kole

Taky záleží jak moc je ten trénink intenzivní.

Když dítě z tréninku přijde odpočinutější než tam odešlo, tak se tam asi moc "nesportovalo", ale když ho zdravotníci domů nosí vyčerpaného na nosítkách :-D tak asi taková intenzita, 6x týdně škodí.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
petrdostal

Záleží, jestli to dítě zvládá a sport ho baví. Syn hraje hokej a trénink má 3x týdně + v sobotu nebo v neděli zápas. Jsem rád, že ho hokej baví a byl bych rád, když by v něm byl úspěšný. I když hokej není zrovna levný sport, přesto mi nedělá problém koupit synovi to nejlepší vybavení. I taková hokejka musí být kvalitní, proto mu je kupujeme z https://www.bauerhockey.cz/… .

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport