chachar1922

Myslíte, že holky můžou dělat MMA ? A má tady někdo zkušenosti s Krav Maga ?

Nejlepší odpověď
honza19hk

nevím,jelikož ani nevím co ty zkratky znamenají.

Další odpovědi
mojitek

holky MMA normálně provozují.Mě osobně to je proti srsti,prostě se mi ženský takhle nelíbí.
Doplňuji:
Honza 19hk : MMA = Mix Martial Arts = smíšená bojová umění.To si dávaj do huby v kleci nebo v ringu. Je zajímavý vidět když se do sebe pustí borci z různých boj.stylů.Box vs judo/zápas/ka­rate/wu shu/pankration/BJJ/­..atd.

Michálek1245

V MMA holky normálně jsou. Mám takový pocit, že Oktagon Manchester bude mít nějaké bojovnice na kartě. Zatím to sice není oficiálně ohlášené, ale myslím, že jsem někde viděl drby o tom, že by tam nějaké bojovnice měly být. Nicméně z pozice diváka mi to prostě přijde trochu divné. Nemám rád, když se ženské řežou hlava nehlava. 😁