Rokio

Myslíte si, že mám dobrý fyzický stav, když jsem šel se psem a rodinou na obchvat a poté sám jsem prošel Národní park?

Dnes v deset jsem śel s mamkou a sourozencem na procházku se psem na obchvat, což je asi pět kilometrů a pak jsem šel k asi kilometr městem k Národnímu parku a prošel jsem ho. Pak jsem vstoupil do Konic a dále jsem šel po hlavní silnici a posléze polní cestou a pak zase po silnici, až jsem vstoupil do okrajové městské části měst. Poté jsem ušel několik kilometrů a jel busem asi 1,5 km domů.

V podstatě jsem šel bez odpočinku, když vynechám desetiminutové čekání na autobus.

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Rokio, piš si deníček. Ten je pro tyto účely lepší. Rozhodně lepší než poradna.

Další odpovědi
FlAsh_7

Ano, podle mne je to působivé.

Herjulfson

No nevím, ale viděl jsem dokument s Danou Zátopkovou (a dodnes mám trauma). Ona říkala, že do 85 let to bylo zdravotně docela dobré. "Dnes (to nevím kolik jí přesně bylo) se po pětikilometrové procházce cítí unavená. Ve světle tohoto sdělení si asi jen břídil.

iceT

Frajer bys byl, kdybys to celé najednou uběhl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.