Rokio

Myslíte si, že když se zamiluje kůň, tak to bude bolet?

Nejlepší odpověď
annas

Když se kůň zamiluje, bude to bolet jeho, nebo vás?

Podívejte se na video, jak vidí zamilovaného koně Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ifl-cdZGkNw

Myslíte, že jinak voní seno koním, jinak koním zamilovaným?

Další odpovědi
Justin1

Když se zamiluje nešťastně, tak možná ano.

annas: Jinak voní seno koním, jinak zamilovaným. Tuhle větu znám z nějaké písničky doktora Jahelky.

zjentek

Když se do něj zamiluje ženská, tak určitě!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Ad Justin1,

neznám slova z uvedené písně. Ale pamatuji si tento citát, dokonce autora, ale trochu jsem ho upravila.

Moje otázka.
„Láska je jako jehla v kupce sena, i když seno voní jinak koním, jinak zamilovaným. Jak asi voní seno zamilovaným koním?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/laska-je-jako-jehla-v-kupce-sena-i-kdyz-seno-voni-jinak-konim-jinak-zamilovanym-jak-asi-voni-seno-zamilovanym-konim