Viky127

Můžu ve 12 začít tančit?

Je mi 12 a chci začít tančit street dance ale bojím se že na to budu moc stará a že mi to nepůjde,
Nebi že pokročilejší děti na mě budou moc dobře a že budu vypadat divně, také nevím kde najít nejlepší kurz na street dance, takže pokud je tady někdo kdo tančí už dlouho street dance, řekněte mi jestli je to v pohodě a jestli už k vám do třídy někdo jako já prošel a prosím o doporučení kurzu v okolí Praha 9/18, a ještě potřebuju vědět jestli musím mít nějaký talent nebo jestli je to jen o tréninku. Děkuji za všechny názory a odpovědi:).

Odpovědi
Dochy

Můj obor to není, ale určitě klidně můžeš začít. Až Ti bude 40 můžeš začít přemýšlet jestli seš na něco stará 😉

80% úspěchu je v tom „chtít“ – pokud je to opravdu to, co Tě bude bavit, mělo by to jít. Netvrdím, že z Tebe bude mistryně republiky, nebo tak něco. Důležité je, abys dělala to co Tě baví a přináší Ti radost – pak každá kapka pohybu navíc se v současné elektronické době počítá 😉

led

človek, ak robí niečo pre radosť, nikdy nie je starý. Je pravda, pri tanci je lepšie začať skôr.

elkon

Můžeš, věk nerozhoduje.