gnr54

Můžou ovlivnit uklidňující léky,když jde člověk na EKG?

Jde mi o to jestli to může ovlivnit a ukázat jiný graf,když jde člověk na EKG pod práškama.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi,ale to není můj případ.

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě může.

Další odpovědi
baghira

http://www.ste­fajir.cz/?q=jak-hodnotit-konkretni-krivku

Tady je podrobný popis toho, jak se hodnotí křivka EKG. Došel jsem k závěru, že většina příznaků by se ASI projevila stejně, i kdyby byl pacient pod práškama. Kromě toho myslím, že ta situace je celkem běžná, kdy se musí udělat ekg i pacientům ovlivněným různými léky. Podle mě stačí, když lékař, vyhodnocující ekg, bude o těch lécích vědět.

hanulka11

myslím, že bys měla jít bez prášků