straširybka

Muži i ženy – jak se díváte na Permanentní make up?

Jaký máte názor na permanentní make up? Jak se vám, mužům, líbí na ženách? A ženy – máte ( popište zkušenosti s ním ) nebo nechaly byste si ho udělat? A pokud ano, tak čeho?

Sama permanentní make up dělám a chtěla bych vědět názory ostatních na tento druh zkrášlování 🙂

Děkuji všem za odpovědi
Doplňuji:
ještě doplním, že pm není náhražka líčení, ale jen jeho podklad, tzn. zvýraznění přírodní krásy nebo dorovnání toho, co není symetrické. jsem pro přírodní krásu a pro jednoduchost. mám pořád pocit, že lidi si pod názvem permanentní make up představí výrazně zmalované rusky, co absolutně nemají vkus 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

nenechala,sice se lehce licim,mam rada prirozenou krasu

Další odpovědi
anonym

A pokud se nepovede,tak bude ten clovek permanentne osklivy?Ne,nejsem pro permanentni make up,spise si zajit ,kdyz uz clovek chce k nejake prilezitosti vyraznejsi liceni ke kosmeticce ,to se da vzdycky smyt!

GM

Znám 2 ženy, které si nechávají dělat perm. make-up,obě vypadají příšerně zejména během prvního půl roku po aplikaci, než to trochu vybledne. Nevím, zda to tak má vypadat nebo zda kosmetička, která zákrok vykonává nemá naprosto žádný vkus, ale Marfuša by jim mohla závidět. Zejména ta starší, povadlá dáma v důchodovém věku, by mohla strašit. Z toho pro mne vyplývá – PM nikdy!

michalkaf

Já se zatím nelíčím. Spoléhám na svůj přirozený půvab. A nebojím se ani prvních vrásek.

Bunnik

Make-up si nanáším jen velmi zřídka. Jen třeba když jdu na ples nebo na nějakou tu tancovačku :) Ale co je permanentní make-up nebo jak se dělá, to vážně nevím. Ale nenechala bych si ho udělat, mám radši přirozenost.

BEAES

Já bych do toho i šla, třeba obočí by se fakt hodilo, protože malování, či barvení je fakt otrava.

ReHu

Já jsem PM měla – konturky očních víček a rtů. Byla jsem velmi spokojená.
Myslím, že hodně záleží na tom, kdo práci a provede a také jak.
PM nemusí být vždy extra výrazný. Lze použít i jiné barvy než černou.