Avatar uživatele
Registrovaný

Můžete mi prosím někdo laicky vysvětlit, kdy se krátí DPH koeficientem? Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Třeba to zde najdete.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/hledat? f=1&s=1&q=DPH

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Koeficient musíte u DPH použít v případě, že poskytujete také plnění osvobozená od DPH, uvedená v § 51 ZDPH. Poměr osvobozených a neosvobozených plnění se pak pomocí koeficientu přenáší na vstup DPH, neboť u osvobozených plnění není nárok na odpočet.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ jaky-je-vyznam-a-rozdil-u-osvo bozeni-u-dph-2

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 839
Zlatý mosoj 444
Zlatý ivzez 298
Zlatý gecco 271
Zlatý Hlada 263
Zlatý standa 200
Zlatý led 181
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 173
Zlatý annas 172

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.