Avatar uživatele
hanayka

Můžete mi poradit nějakou opravdu kvalitní kosmetiku?

Ahojte,nemůžete mi někdo poradit nějakou opravdu kvalitní kosmetiku?ano já vím avon nebo dm jsou dobré znaačky ale kterou by jste doporučovali nejvíc a s kterou máte zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3463 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
sweetNika

Loreal Paris

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Osobní zkušenost nemám, ale zprostředkovaně mohu doporučit Vichy, Lancome nebo Jil Sander…

Mimochodem – Avon patří spíše ke shitům (pokud vím) a DM je snad drogerie, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marketa54321

gecco: asi myslela privátní značku 😉 Veškerá kosmetika je různá směsice chemie, parfémů a většinou vysoké marže, takže za mě: olivový olej, tvaroh atd. :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nepoužívám, ale nechal jsem si odborně poradit, takže mezi kvalitní značky prý patří Decléor, Lancome a Helena Rubinstein.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

TianDe – ruská kosmetika z bylinek a podle tradiční čínské medicíny apod. To jen tak ve zkratce, více si můžeš dohledat na netu.
Mám s touhle značkou dobré zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Baromut

Záleží, jestli chceš dekorativku nebo pečující :) Z pečující je supr ryor a není vůbec drahá. Dekorativka sedne každýmu jiná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Ono jde taky o to kolik na to máš penez..Třeba Mari Kay je velice kvalitní ale né zrovna levná značka..Navíc patří mezi 4 značky které netestují na zvířatech..Ty ostatní sice píší že netestují ale není to pravda jelikož oni na něm testují třeba jablko co do krému dají a pak je tedy zbytečné aby na něm testovali krémy..
Takže kvalitní kosmetika za mně rozhodně http://www.ma­rykay.cz/ -ale narovino já používám uplně obyč. kosmetiku takže…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

No, zálěží pro koho… Každý má svou oblíbenou značku, která mu sedí. Já jsem si třeba v těhotenství oblíbila kosmetiku od attitudeliving. Mají i pro mimi… S tou jsem teda maximálně spokojená. Takže… Pro koho myslíš kosmetiku? :)

Nový příspěvek