hanayka

Můžete mi poradit nějakou opravdu kvalitní kosmetiku?

Ahojte,nemůžete mi někdo poradit nějakou opravdu kvalitní kosmetiku?ano já vím avon nebo dm jsou dobré znaačky ale kterou by jste doporučovali nejvíc a s kterou máte zkušenost?

Odpovědi
sweetNika

Loreal Paris

gecco

Osobní zkušenost nemám, ale zprostředkovaně mohu doporučit Vichy, Lancome nebo Jil Sander…

Mimochodem – Avon patří spíše ke shitům (pokud vím) a DM je snad drogerie, ne?

marketa54321

gecco: asi myslela privátní značku 😉 Veškerá kosmetika je různá směsice chemie, parfémů a většinou vysoké marže, takže za mě: olivový olej, tvaroh atd. :)))

Emefej

Nepoužívám, ale nechal jsem si odborně poradit, takže mezi kvalitní značky prý patří Decléor, Lancome a Helena Rubinstein.

Luxx

TianDe – ruská kosmetika z bylinek a podle tradiční čínské medicíny apod. To jen tak ve zkratce, více si můžeš dohledat na netu.
Mám s touhle značkou dobré zkušenosti.

Baromut

Záleží, jestli chceš dekorativku nebo pečující :) Z pečující je supr ryor a není vůbec drahá. Dekorativka sedne každýmu jiná

STUDENTKAEVA

Ono jde taky o to kolik na to máš penez..Třeba Mari Kay je velice kvalitní ale né zrovna levná značka..Navíc patří mezi 4 značky které netestují na zvířatech..Ty ostatní sice píší že netestují ale není to pravda jelikož oni na něm testují třeba jablko co do krému dají a pak je tedy zbytečné aby na něm testovali krémy..
Takže kvalitní kosmetika za mně rozhodně http://www.ma­rykay.cz/ -ale narovino já používám uplně obyč. kosmetiku takže…

KaraskovaAl

No, zálěží pro koho… Každý má svou oblíbenou značku, která mu sedí. Já jsem si třeba v těhotenství oblíbila kosmetiku od attitudeliving. Mají i pro mimi… S tou jsem teda maximálně spokojená. Takže… Pro koho myslíš kosmetiku? :)