Avatar uživatele
redy

Můžete mi poradit? Jedná se o email. Poradíte?

Psalo mi že seznam.cz vylepšil stránku, mrkla jsem se, a teď abych se dostala na email, musím se znova zaregistrovat. Jak to mám udělat, když si nepamatuji heslo.
Chtěla bych na původní seznam.cz, ale to prostě nejde. Nevím jestli mi porozumíte, jsem strašně naštvaná.
Nikde není kam bych klikla, přítom tam psali, že si to můžu vyskoušet na čtrnást dní.
Snad má tady někdo stím zkušenost, a předem moc děkuji.
Bez mailu jsem víte kde,prosím,prosím.

Panové moc děkuji, s vaší pomocí, se dílo podařilo. Jsem tam 🙂 Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: redy

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, briketka10, zzzzz, gagaga, anonym, gecco, Mravenec před 3096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Za to Seznam nemůže a není to důvod ke snížení duševní pohody. Není potřeba se znova registrovat, jen se znova přihlásit.
Při registraci jsi zadávala pomocné údaje, jako odpovědi na kontrolní otázky. Vzpomeň si. Právě ty slouží pro případ ztráty hesla. Jinak není možné se do e-mailu dostat a to je, myslím, dobře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Tipuju to na phishing, mně seznam nic nepíše. Můžeš udělat screenshot?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Redy vždyt jsem ti psal,jak to máš udělat.

Tady máš stránku,kde to doufám sama dokážeš.
Heslo bys měla vždy zadávat při spuštění pc,ale není to podmínkou,vše máš popsané v odkazu.
Pokud chceš ještě jeden,tak si založ nový email,ale s jiným jménem ,ale heslo může být stejné.
http://napove­da.seznam.cz/cz/o­vereni-emailu/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

Jugar to se jednalo o plnej email. Mimochodem poslala jsem SMS a ne jednu ale nic.

před 3096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Jugar: Mám dva účty, jeden kde si píšu s lidmi. A tento, co nutně potřebuji, jinak budu mít docela velkej problém.

před 3096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

setapouch díky, ale to je pro mě informace k ničemu, já totiž nemám ani zdání co je to screenshot ☹

před 3096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Snímek obrazovky je lepší? :)

Stisk klávesy Print Screen uloží plochu „do paměti“, odkud ji pak vložíš do nějakého grafického programu a uložíš jako obrázek.

Používáš Windows? Jakou verzi?

před 3096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Windows 8

před 3096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Změna hesla

Chceme, aby byla vaše schránka chráněna a nedocházelo k jejímu zneužívání např. k rozesílání spamu. Proto vás prosíme o změnu vašeho stávajicího hesla k přístupu do schránky. Na telefonní číslo, které zde zadáte, vám zašleme autorizační kód a poté ho navíc spojíme s vaším e-mailem. V případě ztráty hesla si na toto telefonní číslo budete moci nechat zaslat nové.

Stávajicí heslo:
Nové heslo:
Bezpečnost hesla:nezadané
Nové heslo znovu:
Telefonní číslo:

Spojit telefonní číslo s e-mailem:

Autorizační kód:

Ovšem bez původního hesla stím nic neudělám. A tak jsem myslela dostat se zpět na původní seznam.cz
Děkuji

před 3096 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek