ventou

Mužete mě někdo znaly poradit jak z doručeneho emailu odeslat soubor do flešky ?

Mužete mě někdo znaly poradit jak z doručeneho emailu odeslat soubor (Formulař)do flešky zasunute do notebooku, protože když zadam- uložit jako, odeslat soubor do flešky naskoči tabulka a v ni je uvedeno–Nemate opravněni k ukladani do tohoto umistěni, požadejte spravce o přiděleni opravněni. Jak je to myšleno kde o to požadat co učinit,aby soubor do flešky jsem mohl vložit. Jinak uložit soubor LZE do netebooku kdekoliv, třeba do dokumenty, ale ne PŘIMO do flešky připojene k notebooku. Děkuji za poskytnuti informace.

Nejlepší odpověď
Quimby

Ahoj, není flashka nějak zaheslovaná? Jde na ní přetáhnout jakýkoliv jiný soubor?

Další odpovědi
Lamalam

Fleška může být chráněná proti zápisu.

ventou

Neni zaheslovana, když ji mam v počitači tak toto lze provest, mam kratkou dobu notebook a tam je to zřejmě jine než v „mem PC“ Vyskoči tabulka a požaduje opravněni od spravce, aby bylo možno soubor do flešky vložit. Jink z notebooku do flešky jdou soubory vložit, ale co mi přijde emailem (dokumenty) tak to uvadi jak jsem napsal.

Dochy

Takže rekapitulace:
Na NTB vám nejde uložit soubor z pošty na flešku. (používáte outlook, nebo webové rozhraní nějakého freemailu, nebo…?)
Na tom samém NTB pod stejným účtem ten samý soubor můžete uložit na disk a pak překopírovat na flešku.
OK?

ventou

Ano to mate pravdu, že to uložim do Dokumenty a pak zkopiruji na flešku, ale rad bych věděl, proč to nelze ihned z pošty na flešku., protože v počitači to jde a pravě ještě nevim co připadně v notebooku lze „nastavit“ aby to bylo možno ihned z pošty na flešku vložit, to mě pravě zajima. Mam Asus X75VB-27…Děkuji

MK44

Nebylo by od věci uvést i OS a používaného poštovního klienta. Problém může být v nastavení práv profilu, v němž pracujete, nebo ve splupráci OS a klienta.

ventou

OS Windows 8.1 a zřejmě nemam poštovniho klienta, pouze čtu emaily email v prohližeči Mozzila

Dochy

Tak pak abych pravdu řek, netuším kde je problém.
Doporučuji napsat ještě: systém, program ve kterém pracujete s poštou. Třeba to někoho trkne.

MK44

Nezbývá než prozkoumat nastavení přístupových práv, nastavení webového prohlížeče nebo zkusit jiný webový prohlížeč.