ventou

Mužete mě někdo odborně poradit, blíká mě obrazovka TV monitoru LG.

Dobrý den. Mužete mě někdo odborně poradit, blíká mě obrazovka TV monitoru LG jen když mám „přepnuto“ na počitač, při sledování televize ne, monitor je s podsvícením, čim je to způsobeno a je to závada nebo je to běžný stav ? Je to monitor i televíze, Děkují za odpovědi

Odpovědi
bolak

Jakým způsobem ti to „bliká“? A dělá to vždycky neustále, nebo je to někdy dobrý, třeba když teprve nabíhají systémy?

Je možná že máš špatně připojenej kabel od monitoru do grafický karty. Zkus dotáhnout ty dva postranní umělohmotný „šrouby“ na konektoru. Taky se mrknni, jestli na tom konektoru není zvohejbanej nebo dokonce ulomenej nějakej pin (ty drátky so z toho trčej). A nebo to může bejt špatně nastavenou frekvencí monitoru. Zatím zkontroluj tydle tři věci a dej vědět do diskuze jak to dopadlo.