stastny_jim

Zdravim jak pripojit lcd monitor na kabel od anteny?

Odpovědi
gecco

Pokud jde o monitor s TV tunerem, pak snadno – konektorem (třeba tady si patřičný vyber – http://www.el­tasat.cz/konek­tory/tv-konektory/ )…
Pokud je to pouze monitor, tak jej na antnénní kabel připojíš leda kladivem.

Děda Louda

Zcela libovolně.

Clouseau

Pokud nemá vestavný tuner tak jej něčím musíte nahradit. A to buď satelitním přijímačem (pokud se jedná o kabel od satelitní antény) nebo set top boxem. Pak je potřeba vybrat takový typ, aby měl stejný konektor pro připojení monitoru jako má daný lcd monitor… V úvahu připadá HDMI, DVI, VGA. V některých případech je možná i reduukce (hdmi na dvi například)