Můžeme alarmy a kamery v domě spárovat s chytrým telefonem a zjistit tak třeba na dovolené mimo ČR, že nás okrádají?

Odpovědi
dubraro

Ano, takové programy existují. Dcera tak sleduje, co dělají kočky, když není doma.

Bacon

Na to není potřeba ani chytrý telefon, stačí jednoduchý GSM modul, který zavolá nahranou hlášku / odešle SMS v případě poplachu, poruchy, atd.

Záleží na konkrétním zabezpečovacím systému, jestli to umožňuje.

StandaSan

Zdravím, to podle mě zvládne snad každý lepší GSM alarm.. zkuste třeba mrknout na tyhle dva – https://www.bez­pecnydum.cz/bez­pecnydum/eshop/81-1-Clanky .. jsou u nich senzory na okna a dveře a myslím, že si k nim můžete dokoupit i nějaká další zařízení a v pohodě to všechno propojit. Ten náš se ovládá pomocí SMS, takže to jednodušší být už asi nemůže.