Avatar uživatele
FreddieR

Může se akvárium kupované přes internet rozbít při přepravě? Mám si ho raději vyzvednout na prodejně?

Chci si koupit akvárium přes internet, ale bojím se, že se dopravou zničí. Mám si ho raději vyzvednout na prodejně nebo to risknout přes dopravce? Děkuji za odpovědi.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 2010 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Všechno se dá rozbít. Když to nejde kladivem, je potřeba větší kladivo. Tak asi tak. Jinak odesílatel by měl zásilku odpovídajícím způsobem zabezpečit. Pokud tak neučiní, je odpovědný za stav zásilky on.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Jednoznačně zkontrolovat a odvézt osobně. Když to příjde rozbité, bude se handrkovat prodejce s dopravcem o tom, jak to bylo zabalené a jak se s tím během dopravy zacházelo, peníze ale ve výsledku nikdo nevrátí, protože k soudu to nikdo nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Já bych naopak preferoval dovoz – při předání na místě zkontrolovat a rozbité NEPŘEVZÍT, ať si to hoši vyříkají mezi sebou! Zvaž riziko, že se ti při tvé vlastní přepravě z prodejny rozbije (a to se ti stane razdva, stačí „schopný pomocník“ apod.) – pak máš smůlu a nedostaneš NIC!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava