mirousekbuf

Muze muj starsi kocourek trosku kukuricneho srotu?

Odpovědi
mosoj

Zkus to on sám ví co mu prospěje a co ne. Nezapomeň na vodu.

honza19hk

to uvidíš, maximálně to nebude žrát.
Doplňuji:
funna. škrob a šrot je rozdíl.

Funna

nechápu, proč mu chceš cpát kukuřičný škrob?..to jako, že jí do misky nasypeš jen škrob?..škrob je sice součástí většiny krmiv, ale společne s ostatními složkami, samotný nikdy…kočka je masožravec, sice kouskem rohlíku, nebo chleba nepohrdne, ale pokud má dostatek kvalitní stravy, tak si dá opravdu jen trochu „na chuť“…škrob mu neublíží, ale určitě bych mu to nedávala…proč taky…jo…a hlavně, (když máš takové podivné nápady) mu nedávej nic s čokoládou, nebo kakaem…to jsou suroviny pro kočky toxické (jedovaté)…
Doplňuji:
ok…špatně jsem přečetla škrob a šrot…ale to na faktu, proč dávat kočce cokoliv, ať už škrob, nebo šrot, nemění…prostě je to zytečný nesmysl..