nadka77

Může mít dítě při střídavé péči 2 pediatry, když se jedná o vzdálenost 100 km?

Odpovědi
Drap

Proč ne, zvláště při akutní potřebě. Pediatrovi by se ale tato skutečnost měla sdělit a musí s tím souhlasit.

da ny

Registraci (kartu) by mělo mít (je možná) pouze u 1 pediatra !!!
Z logiky věci, u jednoho pediatra se shromažďuje veškerá dokumentace, má přehled.
Provádějí se ZP hrazené pravidelné preventivní prohlídky, očkování, vyšetření. Jde též o způsob financování(plateb ze stranZP. Ten 2. lékař nebude chtít pracovat zadarmo.
Ošetřeno v akutním případě bude na sloužící pohotovosti všude. Po telefonické
domluvě (předchozí) u jiného ochotného pediatra. Je jich nedostatek…! Pacienty si „vybírají“..
Za „hotové“ je možné domluvit, poskytnout v rámci možností mimo smluvní ZP u ochotného pediatra co bude třeba..