smutnydrak

může mi někdo spolehlivě poradit jak přibrat 15 kg?

Odpovědi
panenka

Ráno si dej hambáča,v poledne velkou porci jídla,odpoledne moučník zkrátka musíš jíst a uvidíš že přibereš.

Chytrolín

Měl jsem stejný problém asi před 6 měsíci. Vyřešil jsem to následovně… Přestal jsem jíst a začal žrát 🙂 Začal jsem cvičit tzv. Objemové tréningy + jsem si ještě sehnal Gainer.No a ejhle Z 60kg mám teď 80. Hlavně se vyvarovat pocitu hladu. Je to dost náročné,hlavně pokud máte zaměstnání které vám nedá tolik volnosti vše dodržet ,ale dá se to. Taky jsem si myslel že to nepůjde. Přeji hodně úspěchu a Kgmů.

antík

Trenuj a hodně žer :D

ReHu

Posilovna a proteiny.
Nezapomeň, že svaly váží víc než tuk ( z přežírání) a tělo navíc dobře vypadá.

RQLM

Taky se snazim pribrat, ale vubec se mi nedari. Po Vanocich tto vypadalo nadejne, uz jsem si blizil 90, ale utekl tyden, jedl jsem proad stejne intenzivne, ale telo proste se s tim vyporadalo a uz mam zase 84 ± pul kila a vypadam jak kostlivec :)

veruniki

Urcite jist na vecer kazdy vecer tak hodinu pred spanim jse najist klidne v deset a uvidis jak budes pribirat mam s tim vlastni zkusenost