Kamionacka09

Muze byt zena tehotna i kdyz tehotenske testy vychazi negativne?

Mate s tehotenskyma testama nekdo takove zkusenosti?

Nejlepší odpověď
bolak

http://www.orif­t.com/cs/teho­tensky-test-falesna-pozitivita-70

Doplňuji:
Jo, ještě jsem zapomněl odpovědět slovně, aby mi to zase nesmazali, tedy ANO :)

V tom odkazu jsou tři body:

  1. Test byl proveden příliš brzy (v prvních dnech těhotenství , kdy to tělo ještě takříkajíc „neví“ a nedává najevo)
  2. Když je zředěná moč, (když hodně piješ), proto se doporučuje testovat hned poránu.
  3. Prášky, který ovlivňujou výsledek testů.

Další odpovědi
Lyn

Rozhodně může. Test nepřináší 100% spolehlivost. Nejlepší je zajít za gynekologem.

Lucijej

Já jsem to před dvěma lety taky řešila a doktorka mi řekla, že když dodržím návod (neberu žádné léky), tak testy jsou spolehlivé a že se v posledních několika letech nesetkala s tím, že by testy vyšly negativně gravidní ženě.

bolak

Michal Kole: na co?

Michal Kole

Musím to psát podruhé, protože se to zase smazalo (ASPA a.s. ještě neopravila chybu ve scriptu)

Představ si, že mi mojí odpověˇ%d smazali, s tak absurdím důvodem, obtěžující příspěvek.

Fakt nechápu.

bolak

to se občas stává, a já pak vypadám že mluvím sám se sebou..

Michal Kole

A co bylo na mé odpovědi špatného ?

Pouze jsem nenapsal ten homon, protože jsem ho nevěděl z hlavy a věděl, jsem že za pár sekund mě stejně někdo doplní, protože tyto otázky tu jsou každý den a někdy nekolikrát tak a zejména dámy to vědí až moc dobře 🙂

Už jsem to několikrát psal, že použitý technické řešení není nejšťastnější.

Na každím foru, lze příspěvek editovat, nechápu proč tady to nejde.

Alespoň pro opravu překlepů a hrubek.

kontrolovat chyby v rolovatelném boxu, když má podmět nebo přísudek 2řádky pod není moc přijemné.

nebo až po celkovém přečtení zjistí, že se upsal nebo ho po pár minutách napadne to chtít napsat lépe tak nemůže.

bolak

vim já? já moc nemažu :) ale od soboty už mi taky mizej věci, každej den minimálně 3 nebo 4…včera obdélník a dneska taky jedna otázka.. viz > http://www.you­tube.com/watch?v=l2_XUg9­dbG8