jsemzvedavy

Může alkoholik umřít bez alkoholu závislostí nebo se jen bude klepat, ale přežije?

Odpovědi
Roman71

Klepání se je projev abstinenčních příznaků. Dostane se z toho, ale bude to nějakou dobu trvat. Tohle jsem zažil u dvou kolegů (svářečů) v práci. Ráno jim „skákaly“ ruce po stole, dokud do sebe nenalili jednoho lahváče.. Pak se jim ruce uklidnily a mohli pracovat 😁

Sameotazky

Může