Avatar uživatele
Nassin

Musím splácet Home Creditu půjčku, když je Kellner po smrti? Já si myslím, že smajlík mluví za vše.

Původní otázka
Musím splácet Home Creditu půjčku, když je Kellner po smrti?

Doplnění otázky
Já si myslím, že smajlík mluví za vše.😜

😂

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gus_Fring

Přestože jsem si jejich pravidla nečetl, tak jsem hluboce přesvědčen, že ano. Nechápu, jak můžu někdo nad tímto přemýšlet.

Pokud zemře zakladatel a vlastník nějaké automobilky, musí osoba, která si koupila na splátku automobil, stále platit?

Nebylo by lepší, než se ptát zde, si o tom něco zjistit? Anebo to je výrazně komplikovanější, než se zeptat na Odpovědi.cz a vložit smajlíka?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Přirozeně že NEMUSÍŠ. ;) :D :D

Počítej ale s následky. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Musím nesmírně trpět náhlou likvidací prosperujících státních podniků, když Klaus je dávno v řiti z vlády i Hradu? Jak dlouho ještě? Do skonání demokracie?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Zkus to neplatit. A za pár let se budeš hódně divit, až ti to spočítají i s dlužnými úroky a půjdeš do exekuce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Společnost, která spadá pod impérium nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, byla v minulosti známá poskytováním predátorských, lépe řečeno lichvářských úvěrů, které si Češi a Češky nejčastěji brali na udržení alespoň bazální kvality života.

Poté, co musel Home Credit na základě různých tlaků ze svého amorálního a vyděračského chování ustoupit, přesunul své praktiky do Číny, kde spokojeně ničí životy dalších desetitisíců lidí.

https://plus.roz­hlas.cz/apole­na-rychlikova-lichvari-exekutori-nebo-zbrojari-par-otazek-k-etice-8089190

Asi tak, tak drž hubu a plať. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Člověk se až diví, co mají někteří v hlavě.

před 1114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

jj, taky žasnu, kolik lidí tu nechápe ironii 🙂

před 1114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xiperio

Samozřejmě. Věřitel je společnost, ne Kellner.

před 1114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání