Avatar uživatele
iceT

MUSIM MIT NEJAKY SPECIALNI PROGRAM?kdyz si chci do pocitace vlozit nejaka data,jako treba nejaky seznam?

nechce se mi to psat rucne.
Doplňuji:
no asi takhle,nevim co presne by to melo byt,ja jsem zatim amater,ale chtela jsem si do pocitace napsat seznam dvd,potom treba prijit a neco pridat a tak podobne.rucne napsane je sice pekne,ale zdlouhave se v nem hleda.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, Jahoda před 5011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Máš na mysli skener/foťák a nějaký OCR software, který naskenovany nebo jen vyfocený dokument převede do skutečně upravitelneho textu ?

Pak snad nejlépe program Abbyy Fine Reader
http://finere­ader.abbyy.com/

Není to zrovna zadarmo ale funguje dobře a podporuje češtinu … Podobné ocr řešení je například součástí balíku aplikaci dodávaných zdarma ke skenerum Hp, také docela schopné

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

pokiaľ máte MsOffice niektorú z novších verzií (2003–2010), tak scanovanie a následné vloženie do dokumentu je súčasť balíka v nástrojoch balíka Ms Office – microsoft Office Documet Imaging

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Samozřejmě bys měla mít nějaký kancelářský balík,jako je word a excel,a tam si pak můžeš udělat různé tabulky a tam psát ty seznamy.Uložíš to,potom budeš k tomu přidávat další a budeš to jenom ukládat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek