Avatar uživatele
baryyk500

Musím jít ke gynekologovi když chci očkování proti rakovině děložního čípku?

Doplňuji:
Musím jít ke gynekologovi před očkováním proti rakovině děložního čípku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, petra15 před 3644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Já jsem sice zastáncem očkování,
ale u tohoto očkování mám řadu pochybností.

Zjistila sis o něm dfostatek informací?
Znáš jeho vedlejší účinky?

Pokud ano, je to tvé rozhodnutí.
Svým dcerám bych je nedoporučila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Dceři je tedy 16 let a očkuje ji její dětská obvodní doktorka. Celkem tři dávky v rozmezí asi půl roku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

K tématu očkování
RNDr. A. Strunecká DrSc.
http://zdravot­niterapie.web­node.cz/news/ne­bezpecne-ockovani-proti-rakovine-delozniho-cipku-/
http://www.vi­talia.cz/clan­ky/10-ockovani-proti-rakovine-delozniho-cipku-virum-hpv/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

To ockování musí mít jen alkoholicky. Tobe je na nic. Je to jen proto, ze jdou v opilosti s nejakým cizím ( A PREDEVSIM NEUMYTYM) chlapem. Pokud je tvuj prítel hygienický, ( pred stykem se umyje), coz je samozrejmost, tak toto ockování vubec nepotrebujes – prísahám !!!
A dále ber v úvahu ty vedlejsí úcinky vakcín pro chudé…Pro bohaté pacientky existuje toto bez hliníku, atd…Podobné rozdíly pri ockování proti chripce…a asi vzdycky.
Doplňuji:
No a proc je tento druh rakoviny v Izraeli neznámý? Protoze jsou jejich penisy suché jako prst…a evropské mají prece sliznici…kde se to jen hemzí bacily a viry…V techto zaostalých zemích Orientu je proto ta „obrízka“ dobrá…tady bych jí naopak v zádném prípade nedoporucovala…:-):D

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Do 15 let očkuje dětský lékař, později gynekolog.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Myslím,že ne stačí se domluvit s obvodní doktorkou..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Rakovina děložního čípku je u nás nejčastější onemocnění které může vést až k smrti. Poněvadž když už tuto chorobu máte tak to nijak nepocítíte a v tom je ta záludnost. Včasné odhalení je to nejdůležitější jinak už může být pozdě. Rozhodně doporučuji jak kontrolu gynekologa-stěr děložního čípku a očkování. Z tvé otázky nevyplývá jak jsi stará, lékaři doporučují očkování před prvním pohlavním stykem. Pokud očkování má nějaké vedlejší účinky (o žádných já osobně nevím), pak se musíš rozhodnout zdali je lepší mít rakovinu a nebo nějaké potíže které by jsi ale přežila…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

bububabu
„zda-li je lepsí mít rakovinu“? Tak jeptisky jí nemají…ani jedna, nikdy !!! Je to jako u AIDS — jsou to jen prenosné viry…A jde o problém zen, které mely v predaidsové dobe v 70-tých a 80-tých létech, castý styk s mnoha partnery, jak bylo v té dobe(Hippies), na rozdíl ode dneska, normální, a bez kondomu ---a dnes mají tuto rakovinu.

před 3642 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví