verka

Musím doplatit za obuv, kterou jsem vyreklamovala, ale mezitím ji majitel zdražil, takže na mně teď požaduje doplatek?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Kdyby ji zlevnil, taky by ti rozdíl nevrátil…
😉
Je lhostejno, za kolik je prodává nyní – pokud měníš ´kus za kus´…
A podobně, kdybys chtěla koupi zrušit a vrátit peníze, nedal by ti aktuální (vyšší) cenu, ale jen tu, kterou jsi podle dokladu zaplatila.