dust8

Musí se nosit rouška i při plavání ve veřejných bazénech?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne. To by ani dost dobře nešlo a je to i v seznamu výjimek.

Další odpovědi
Alesh

U nás v bazénu, je povinnost je až k šatním skříňkám, ale dodržuje se to zhruba stejně jako v restauracích, kde ta povinnost platí až do doby, než začneš konzumovat. Takže asi tak. Zkrátka můj názor je, že v obou těchto případech je to zbytečné v těchto prostorech dodržovat, ta částečnost nic neřeší.

Vinpe

Rouška do vody není vhodná. Opatření jsou ve veřejných bazenech nedostatečná.
Na bazénech by mohla nosit celoobličejová maska se šnorchlem.
https://www.po­tapecskaprodej­na.cz/6-zakladnich-tipu-pro-celooblicejove-masky/t1297