Ondra P.

Musí podnikatel nakupovat jen ve velkoobchodní sítí pro potřebu dalšího prodeje výrobků?

Může podnikající fyzická osoba nakupovat alkohol pouze ve velkoobchodní síti (Makro, JIP, …) a od smluvených dodavatelů za účelem dalšího prodeje? Nebo může alkohol nakoupit i v supermarketu (např. Billa, Kaufland), který alkohol nabízí v akci a následně jej dále prodávat? Pokud ne, zajímala by mě k tomu opora v zákoně, kde by to bylo zakázáno.

Nejlepší odpověď
Emefej

Může nakupovat kdekoliv.

Další odpovědi
Drap

Neni to zakázáno. Může si nakoupit kde chce. Pokud je to možné , tak obchodníci nakupují vždy tam, kde je to nejlevnější. Kromě našeho státu o tak dělají všichni obchodníci po celém světě. A proč? Protože to má logiku a zdravý rozum.

aliendrone

Nikdy jsi v Kaufu neviděl Čonga se třemi vozíky ve frontě u kasy? 😮

Můžeš nakupovat od kohokoliv, dokonce i od nepodnikatele. Tedy ZATÍM. Jde o to, co ještě zhovadilého na nás havloidní systém přichystá. Třeba „povinný nákup/výkup“ apod., diktát monopolů (monopolní ceny) již MÁME. A když ti někdo bude říkat „Neboj, je to nesmysl!“, tak ti povím, že před pouhým čtvrt stoletím (jen 25let!) kdyby někdo tvrdil, že se lidé budou hádat o to, „kdo je lepší kandidát na prezidenta“ (jestli šmejdochábr KGB nebo šmejdochábr GRU), tak ho pošlou do ústavu pro choromyslné, protože každý věděl, že je to pitomost a žádný bolševický pohrobek (natož KOVANÝ zkurvenec!) NEMÁ NÁROK. 😮 😕

No vidíš, čo bolo, to bolo. Dnes jsou tu kadeti, kteří jsou na zvoleného prezidenta (šmejdchábra GRU, bolševickou megasvini) dokonce HRDÍ! Tolik k „to se nestane, je to nesmysl“. 😕

Ondra P.

Děkuji za reakce. Ano, Asiaty vykupující věci v akci znám z nákupních center a vůbec se nějaké omezení na osobu netrápí. 😁