Michal Kole

Musí mít prodavačka v knihkupectví v hlavě načtěné knižní obsahy všech knih titulů na skladě,v regálech určené k prodeji

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, Ty jako znalec počítačové techniky bys mohl vědět, že i v oblasti literatury jde využívat tuto vymoženost. Dnes se Ti prodavač v knihkupectví mrkne do počítače, zda má dotyčnou knihu na prodejně nebo na skladě a řekne Ti o ní i o autorovi spoustu zajímavostí a stručný obsah. Také Ti je schopen říci, zda se dotyčný titul chystá k případnému dotisku a spoustu dalších informací.

Další odpovědi
Drap

Nemusí, ve větších knihkupectvích to neni ani v lidských silách. Většinový přehled by ale měla mít, pokud je to dobrá prodavačka.

Jsemtady

Je lepsi si knihu najit na webu a zkouknout recenze. Pac je kapitalismus a kazdej spravnej prodejce ti nakeca co chce hlavne ze je to super a koupis. A za ty prachy co tam berou se na to muze vys .. Leda by to byla majitelka co to obednava.

iceT

To by jí asi praskla hlava,kdyby si měla všechno pamatovat,ale určitě jezdí na semináře nebo podobné sešlosti,kde se jim vtlouká do hlavy co a jak mají nabízet.

led

Fyzicky by to ani nemohla stihnúť ak má ešte aj obsluhovať zákazníkov.
Dôležité je, ale vedieť orientačne podľa kódu knihy vedieť žáner, vhodnosť ku konkrétnej vekovej kategórii.
Nemusí všetko vedieť, ale musí si vedieť nájsť požadované informácie.

Pepa Diviš

To už raději bude před tebou plavat, než aby se měla naučit všechy tituly knih.

anonym

Michal našel novou zálibu. Chce vidět plavající ženy v knížkách.

I_hate

Je to stejně nereálné, jako kdybys chtěl, aby si právník (advokát) pamatoval nazpaměť všechny zákony.