Majda111111

Můj křeček má ji poraněnou

Dobrý den prosím vás můj křeček džungarský ma poraněnou nohu : chodí na koleně ale moc nevypadá že by ji to vadilo (je to holčička) ale mám ji moc ráda a chťela by jsem aby ji nic nebolelo fotku vám pošlu později teťka zrovna spí děkuji vám předčasně :'(.
Doplňuji:
Nevím muselo se jí to stát v kleci

Nejlepší odpověď
Quimby

Ahoj, jak se jí to stalo?
Určitě o tom řekni rodičům a ať tě s ní vemou k veterináři, ten se jí na to koukne, jestli to není třeba zlomené nebo něco a kdyžtak ji to zaváže.
Doplňuji:
No, tak zajedťe k tomu veterináři, to se holt někdy stane. Kdyžtak se nějak s ním poraďte jak tomu předejít pro příště.

Další odpovědi
jjj123456789

Kdysi jsem měl taky křečka džungarského a taky kulhal. Ale do měsíce se to spravilo.

DandrdaMan01

A tvá otázka???
Zde máš psát otázky a ne co má tvůj křeček za problém…
Kdyby ses na něco chtěla zeptat tak někde do svojeho příběhu o křečkovi napiš otazník.....
Pro příště

Gothic

Sorry ale uspat . před 4 rokama se to stalo mýmu Jerrymu a doktor ho uspal ........