Avatar uživatele
blondynkaZ

MP3 přehrávač

Ahoj, sháním pro svou příbuznou mp3 přehrávač s jednoduchým ovládáním, velkou kapacitou paměti a dlouhou výdrží baterie. Bude v nemocnici asi 2 - 3 týdny a neuvidí. Poradíte mi někdo aspoň trochu co tetičce vybrat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4307 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Marky71

Děti mají Philips, má 2GB, je tam i rádio, výdrž má slušnou a poslech taky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rety

mě přijde nejjednodušší na ovládání iPod. verze Shuffle není drahá, vydrží dlouho, kvalita velmi dobrá a ovládání všeho je dotykovým kolečkem a jedním tlačítkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Philips je dobrý, ale i ten má různé výrobky a různým ovládáním a různou výdrží.
Přikládám kontakt, Vždy mi tu dobře poradili, nevím odkud jsi.
http://okcomputers.cz/…

Nebo by třeba také pomohlo, kdyby měla telefon s radiem, popř.MP3. Pokud ho nemá ona, třeba ho má někdo v rodině a mohl jí ho pouze půjčit. Ale je to jen varianta.

Nebo - zkus - pouze doporučení:Možná přemýšlíte nad tím, jak například zjistíte právě přehrávanou skladbu či interpreta. Vždyť iPod shuffle nemá žádný displej?! Ano, nemá. Displej totiž není potřeba. VoiceOver postačí. VoiceOver je funkce, díky které k vám začne iPod shuffle promlouvat. Kdykoliv vám tak prozradí, co zrovna posloucháte. A to i v češtině. A jelikož s novým iPodem shuffle přichází i možnost synchronizování seznamů skladeb, můžete si je jednoduše nechat přečíst a pak si jen vyberete ten, který máte zrovna chuť si poslechnout.

http://okcomputers.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika