koumes

MP3 přehrávač

Když mám záruku na mp3 přehrávač a rozbije se mi ,tak ji můžu dát opravit ,ale když jsem za ní požadoval vrácení peněz odmítli mne.Co mám dělat?Předem ďekuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Retko

Meli by ti opravit zadara. Nebo dat novy. Ale ne vratit penize.

Další odpovědi
ReHu

Pokud ti přestane fungovat během záruční doby, mám nárok na opravu zdarma, doba, po kterou je v servisu se připočítává k záruční době. Pokud je závada 3× stejná nebo 4 různé, máš nárok na vrácení peněz.

fortin

Slyšel jsem v hospodě takovou věc: Jeden odborník nikdy nekupuje nové el. zboží. Před koncem záruční doby to namočí do vody a spustí pak usuší. 3× uznaná reklamace = nové zboží nebo vrácení peněz. Tímto ti nenapovídám co máš dělat.