KELY18

MP3 LG nereaguje

Dobry den, propojila jsem mp3 Lg s pocitacem a objevujeje se mi na displeji USB suspended. Nikdy mi to mp3 neudelala.Dekuju za odpoved

Odpovědi
GangstaHelper

špatný kabel? Zobrazuje se na počítači „Zařízení USB nelze rozpoznat“? Doporučuji zapojit přímo do základní desky (do USB zezadu v počítači, co možná nejvíce nahoře, je možné, že jsou nějaké zásuvky níž (v pci), ty nebrat). Pokud Váše MP3 nemá přímo standardní USB konektor, tak vyzkoušet jiný kabel.

Dandi

Pokud by problém nebyl špatným kabelem, tak bych zkusil jiný počítač. Pokud by i tak problém přetvával, tak asi servis mp3.

Attack-design

pravděpodobně chyba usb vstupu, zkusit znovu naistalovat do pc ovladače, už se mi to také stalo