Motorky vseho druhu

kterou z tech starsich jste obdivovali a nyni,ktera se Vam libi?Drive to byla Jawa 25O perak a Harley do dnes.

Odpovědi
mojitek

Na peraku bylo pres 150 patentu,dodnes to je jedna z nejhezcich masin a motor z 350ky peraka vyrabeli do „novych“ třind lehce zmodernizovany,ale porad to byl perak ze 40´let.Jinak Harley pekny,ale jen do 50´let.Klasika jde znovu do mody v podani retrostylů od vsech znacek

SinceX

Protože jsem na moderní motocykly, líbí se mi Honda CBR 125 R a zrychlejších Kawasaki Ninja :))

Blecha

JAWA 23 a simson

grifin

Předválečné-INDIAN SCOUT 750,poválečné BMW,
HARLEY DAVIDSON!

Jawák

Přemýšlím že se zbavím své Kawasaki ER5 Twister a koupím si Jawu 632 Kaliforni­i.Kývaček mámněkolik včetně péráka a staré Zetky 125A.U Kawy mě drtí její váha a cena dílů.Jawky a Čízy jsou naše klasika.