MajaIS

Motá se mi hlava – někdo podobná zkušenost?

Dobrý den,
v sobotu jsem byla na plese, měla jsem pár panáků a hodně tančila polku, při níž jsem měla pocit, že lítám a po ní se mi pěkně motala makovice. Ráno v neděli jsem měla mravenčení v rukou, ale motání hlavy stále přetrvává, a to i vleže. Mám letos maturovat a nevím jestli se to srovná. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nikdy se mi tak dlouho hlava nemotala. Díky

Nejlepší odpověď
led

Odbornú radu môže dať len odborník, lekár.

Záleži nielen od vášho zdravotného stavu, ale aj fyzických a psychických dispozíciách na plese. Ak tento pocit máte v súvislosti s plesom, stravou, pitím, teplom, vzduchom, ráno po takejto akcii môžu prísť rôzne nepríjemné stavy.
Jedinú neodbornú radu vám môžem dať:
ak máte takéto problémy, vyhýbajte sa v budúcnosti alkoholu. Nie je nevyhnutný k životu. Mnoho ľudí dokáže žiť aj bez neho.

Další odpovědi
prtdlacka

Může to být (jak již bylo zmíněno) čímkoliv, mě se to stává při nedostatku tekutin.

anonym

Ve Tvém věku je to zvláštní. Každopádně Tě nechci strašit, ale zajdi si k lékaři. Může to mít tolik různých příčin, že zde na ně určitě nepříjdeme. Je lépe trošku panikařit a jít za lékařem, který nakonec zjistí, že jde třeba o prkotinu, než něco zanedbat.

badisko

no …tipoval bych to na nedostatek horciku …kup si nejake toblety s magnesiem a kdyz se to nezlepsi.. tak jinak poradim to co kazdemu… lekar…