Avatar uživatele
MajaIS

Motá se mi hlava – někdo podobná zkušenost?

Dobrý den,
v sobotu jsem byla na plese, měla jsem pár panáků a hodně tančila polku, při níž jsem měla pocit, že lítám a po ní se mi pěkně motala makovice. Ráno v neděli jsem měla mravenčení v rukou, ale motání hlavy stále přetrvává, a to i vleže. Mám letos maturovat a nevím jestli se to srovná. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nikdy se mi tak dlouho hlava nemotala. Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Odbornú radu môže dať len odborník, lekár.

Záleži nielen od vášho zdravotného stavu, ale aj fyzických a psychických dispozíciách na plese. Ak tento pocit máte v súvislosti s plesom, stravou, pitím, teplom, vzduchom, ráno po takejto akcii môžu prísť rôzne nepríjemné stavy.
Jedinú neodbornú radu vám môžem dať:
ak máte takéto problémy, vyhýbajte sa v budúcnosti alkoholu. Nie je nevyhnutný k životu. Mnoho ľudí dokáže žiť aj bez neho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
prtdlacka

Může to být (jak již bylo zmíněno) čímkoliv, mě se to stává při nedostatku tekutin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ve Tvém věku je to zvláštní. Každopádně Tě nechci strašit, ale zajdi si k lékaři. Může to mít tolik různých příčin, že zde na ně určitě nepříjdeme. Je lépe trošku panikařit a jít za lékařem, který nakonec zjistí, že jde třeba o prkotinu, než něco zanedbat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

no …tipoval bych to na nedostatek horciku …kup si nejake toblety s magnesiem a kdyz se to nezlepsi.. tak jinak poradim to co kazdemu… lekar…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví