Avatar uživatele
eluseka

Je moje váha v pořádku?

takze ahoj.. chci se zeptat kolik bych asi mela važit.. moje rodina mi neustale opakuje ze mam hubnout.. je mi 12 let měřím 154cm a važim 44.8
kdyžtak mi napište co bych mela delat pro to abych zhubla.. chvili sem se snažila sama ale nic :(( dekuji :3

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3352 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Na cca 155cm je 45 kg tak akurát, určitě nemáš co hubnout:-))))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

http://www.bez­hladoveni.cz/bmi-kalkulacka/?ut­m_source=adw&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SE_BMI&gcl­id=COS0ptuW3cMCFa­QIwwodwx8AHA

podle tabulky BMI
máš malou podváhu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
profimaster

Tak podle BMI kalkulačky jsi cca na hranici mezi podváhou a normální váhou, ale jak všichni víme, tak tato kalkulačka nepočítá s věkem a typem postavy.

Nevím jak vypadáš opticky, ale podle mě je taho váha v pořádku a rozhodně bych se ve 12 být tebou nezabýval tím, že mám o pár kilo navíc, i kdyby to byla pravda, což v tvém případě si myslím, že není. Soustřeď se na jiné věci, školu, koníčky, kamarády a zbytečné starosti nech stranou, rychlo to uteče a budeš dospělá se spoustou starostí. Užívej si tedy (samozřejmě v rámci mezí a slušného chování) a takovými věcmi se vůbec nezabývej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jsi štíhlá, zkus si to spočítat. 🙂
http://www.rus­tovyhormon.cz/do­kumenty/bmi-divky.pdf

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Máš 12 let, jsi v období puberty, tvoje tělo se mění. Pozor na stravovací návyky, ať si nepošpodíš organizmus. Máš větší potřebu jíst, stáváš se aktivnější. Když tak se poraď s dětskou lékařkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Falls

Ahoj.
Nevím jaký je Tvůj vzhled a jak Ty vidíš sama sebe, ale při výšce 154 cm není nadváha ani právě těch 54 kg, takže můžeš být fakt v klidu, když máš jen 44.8 kg.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Rozveď „chvili sem se snažila sama ale nic“.

Jak ses pokoušela zhubnout?

Samotná váha a výška nic neříká, ani tabulky nejsou
vždycky spolehlivé, je potřeba je brát jen orientačně.

Co máš dělat?
Určitě nic nezkazíš zvýšením podílu syrové zeleniny,
snížením sladkostí včetně sladkých nápojů (např. cola)
a častějším pohybem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Je naprosto v pořádku!!!!!!!!!!­!!!!!!! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví