eluseka

Je moje váha v pořádku?

takze ahoj.. chci se zeptat kolik bych asi mela važit.. moje rodina mi neustale opakuje ze mam hubnout.. je mi 12 let měřím 154cm a važim 44.8
kdyžtak mi napište co bych mela delat pro to abych zhubla.. chvili sem se snažila sama ale nic :(( dekuji :3

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Na cca 155cm je 45 kg tak akurát, určitě nemáš co hubnout:-))))

Další odpovědi
briketka10

http://www.bez­hladoveni.cz/bmi-kalkulacka/?ut­m_source=adw&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SE_BMI&gcl­id=COS0ptuW3cMCFa­QIwwodwx8AHA

podle tabulky BMI
máš malou podváhu

profimaster

Tak podle BMI kalkulačky jsi cca na hranici mezi podváhou a normální váhou, ale jak všichni víme, tak tato kalkulačka nepočítá s věkem a typem postavy.

Nevím jak vypadáš opticky, ale podle mě je taho váha v pořádku a rozhodně bych se ve 12 být tebou nezabýval tím, že mám o pár kilo navíc, i kdyby to byla pravda, což v tvém případě si myslím, že není. Soustřeď se na jiné věci, školu, koníčky, kamarády a zbytečné starosti nech stranou, rychlo to uteče a budeš dospělá se spoustou starostí. Užívej si tedy (samozřejmě v rámci mezí a slušného chování) a takovými věcmi se vůbec nezabývej.

marci1

Jsi štíhlá, zkus si to spočítat. 🙂
http://www.rus­tovyhormon.cz/do­kumenty/bmi-divky.pdf

Kelt

Máš 12 let, jsi v období puberty, tvoje tělo se mění. Pozor na stravovací návyky, ať si nepošpodíš organizmus. Máš větší potřebu jíst, stáváš se aktivnější. Když tak se poraď s dětskou lékařkou.

Falls

Ahoj.
Nevím jaký je Tvůj vzhled a jak Ty vidíš sama sebe, ale při výšce 154 cm není nadváha ani právě těch 54 kg, takže můžeš být fakt v klidu, když máš jen 44.8 kg.

ivzez

Rozveď „chvili sem se snažila sama ale nic“.

Jak ses pokoušela zhubnout?

Samotná váha a výška nic neříká, ani tabulky nejsou
vždycky spolehlivé, je potřeba je brát jen orientačně.

Co máš dělat?
Určitě nic nezkazíš zvýšením podílu syrové zeleniny,
snížením sladkostí včetně sladkých nápojů (např. cola)
a častějším pohybem.

Nevíteto?

Je naprosto v pořádku!!!!!!!!!!­!!!!!!! 🙂