Moje kočka má na tlapkách jakoby seschlé polštářky, co je to?

Test u veterináře na plísně je negativní a nikdo neví čím to je.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Bude to zimou a mrazem mažte jí to mastií aby se jí promašťovaly.Jak se oteplí uvidíte, že se to zlepší
zde si můžete přečíst zajímavé povídání

V zimě mají kočky také větší nároky na množství a kvalitu potravy – udržování tepla je stojí více energie. V zimě, na mrazu, se jim zároveň mnohem hůře běhá, jelikož polštářky na tlapkách se vysuší, loupou se a bolí

dál v odkazu

Zdroj: http://www.moje-kocka.cz/zivot-s-kockou/kocky-vitaji-jaro-188.html

Další odpovědi
ladyhawke

veterinar mi doporucil obcas maznout v tomto pripade olivovym olejem, pomohlo to.